stavteam-mg-stavba-rd-na-kluc

Rodinné domy na kľúč

Stavba na kľúč so sebou prináša stále viac výhod. Je to rýchle, jednoduché a pohodlné riešenie, ktoré predovšetkým šetrí váš čas a tým aj peniaze. Dôležité je, vybrať si na takýto typ realizácie firmu, ktorá ovláda všetky stavebné postupy, ktoré si konkrétna stavba vyžaduje.

Čítať viac
stavteam-mg-zateplenie

Zatepľovanie budov

Účinnosť zatepľovania budov na úsporu energie, je už rokmi overená skutočnosť. Nie to však všetko, čo so sebou zateplenie prináša. Okrem toho, že sa bude cítiť lepšie vaša peňaženka, zotrvávajúce teplo a menšie tepelné výkyvy budú pohodlnejším riešením najmä pre vás a vašu rodinu.

Čítať viac
stavteam-mg-rekonstrukcie-rd-a-bytov

Rekonštrukcie domov

Či je váš dom starý, alebo pomerne nový, vždy sa nájde niečo vhodné na rekonštrukciu. Je priam nevyhnutné, aby sme ste práve vo vlastnom cítili príjemne a najmä, aby spĺňal svoju funkčnosť. Z vášho prvotného nápadu dokážeme vytvoriť reálne riešenia.

Čítať viac
stavteam-mg-bytove-jadra

Rekonštrukcie bytov

Ak nastal čas na veľkú rekonštrukciu vášho bytu, radi vám s tým pomôžeme. Máme za sebou nejednu komplexnú zmenu bytov, preto si poradíme aj s tým vašim. Popíšte nám vaše predstavy, a spoločne prídeme k tomu najlepšiemu riešeniu pre vás a vašu rodinu.

Čítať viac
stavteam-mg-bytove-domy

Bytové domy a prevádzky

Spoločné bytové priestory, vchody do panelákov, či vaše prevádzky by mali nielen dobre vyzerať, ale aj čisto pôsobiť. Ak sa do nich už zapísal zub času, premaľovať ich nepostačí. Vtedy odporúčame ich rekonštrukciu do takej miery, ako je potrebná. Vďaka nej, dostanú vaše priestory nový dych.

Čítať viac

Liate podlahy

Ich výhody sú neporovnateľné s ostatnými dostupnými materiálmi určenými na podlahu, preto sú stále žiadanejšie. Pôvodne vznikli pre priemyselné účely, do priemyselných hál. Veľmi rýchlo sa však dostali do moderných bytov a domov ako forma umenia a jedinečného interiérového doplnku.

Čítať viac